Wałki seryjne

SERYJNE WAŁKI ROZRZĄDU ŚWIĄTEK TO TRADYCJA I NIEZAWODNOŚĆ.

PEŁNA OFERTA NASZYCH SERYJNYCH WAŁKÓW DOSTĘPNA W SKLEPIE INTERNETOWYM

Lista seryjnych wałków rozrządu dostępnych z magazynu stan na 03.03.2022 w formie PDF.

Produkujemy je w oparciu o ponad trzydziestoletnie doświadczenie naszej firmy w branży motoryzacyjnej. Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie, atestowane surowce i zaawansowane metody obróbki cieplno – chemicznej ( nawęglanie gazowe, hartowanie indukcyjne, azotonasiarczanie etc. ).

Po zastosowaniu obróbki cieplno – chemicznej na wałkach rozrządu powstaje warstwa ochronna, która w znacznym stopniu wydłuża żywotność wałków ( więcej szczegółów w zakładce – REGENERACJA ).

Nasz zakład produkuje wałki rozrządu w seriach od 1 szt. do 1000 szt. dzięki czemu możemy sprostać potrzebom każdego klienta i wyprodukować każdy rodzaj wałka, także z nadwymiarowymi czopami do głowic po regeneracji. Zapewniamy przy tym dogodne terminy realizacji i przystępne ceny.

Wybierając naszą ofertę, macie Państwo pewność, że współpracujecie ze specjalistami.

Każdy nasz wałek to gwarancja niezawodności, zanim trafi do naszego klienta przechodzi wnikliwą kontrolę jakości.

Wałki rozrządu to dziedzina, o której wiemy wszystko. By to sprawdzić zapraszamy do odwiedzania naszych stron i bezpośredniego kontaktu.

Jeśli wałka którego szukasz nie ma u nas w ofercie, jesteśmy w stanie go wyprodukować - możemy wykonać każdy wałek. Zapraszamy do kontaktu.

Poniżej przykładowe wałki seryjne naszej produkcji